Деякі рекомендації з експлуатації підлоги

  1. У приміщеннях, де укладений паркет, рекомендується підтримувати вологість у межах 45 — 55% і температуру 20-22°С, не допускаючи її різких перепадів. З настанням опалювального сезону, коли повітря висушується — бажано використовувати побутові зволожувачі повітря і професійні системи створення мікроклімату.
  2. Необхідно оберігати підлогу від попадання на неї великої кількості води, хімічних речовин, розчинників, мастил, кислот, прямих сонячних променів. Оберігайте підлогу від подряпин, ударів. Оздоблюйте ніжки рухомих та нерухомих меблів войлочними прокладками.
  3. Уникайте ходьби по паркетній підлозі у взутті з металевими набойками.
  4. Підлога з масивного паркету не повинна штучно підігріватися.
  5. Не допускаеться прикривати паркет водонепроникними матеріалами (плівкою) на термін більше 1 календарного дня. Паркет можна накривати натуральними матеріалами, (папером, , тканининою).
  6. Всі роботи по установці дверей, включаючи збірку і перестановку меблів, починати не раніше ніж 10 календарних днів після монтажу паркету.
  7. Здійснювати своєчасний догляд за поверхнею підлоги із застосуванням професійних засобів по догляду маслом-воском, торгової марки OSMO Німеччина. (Інстукцію по догляду, можна завантажити на сайті Porta vita. Каталог «Догляд та оновлення дерев’яних підлог».)
  8. При порушенні масляного шару рекомендуеться його оновити, для захисту деревини від попадання вологи і бруду в пори деревини.
  9. Дата виробництва вказана на упаковці.