Технічні характеристики ї рекомендації по монтажу та експлуатації масивного паркету (УКР)

Ви придбали масивний паркет ТМ «Porta vita». Паркет є високоякісним товаром, який потребує визначених правил у процесі збереження, укладання й експлуатації.
Відповідно до вимог ДСТ 862.1-85, СНиП 2.03.03-88, DIN 280, на який ми орієнтуємося при постачанні нашої продукції, вологість паркетних планок при покупці повинна складати 9 ± 3%, відхилення від лінійних розмірів 1 мм.
Відхилення від колірних стандартів визначаються візуально і не повинне перевищувати 5% від числа оглянутих планок. Наш масивний паркет має градацію по типах і сортах, для кожного з яких існують свої вимоги, у тому числі і межі припустимих відхилень. Більш докладну інформацію можна отримати у дилера.
Масивний паркет, як і будь-яка інша деревина, гігроскопічний. Його не можна транспортувати у відкритому транспорті. Рекомендуємо після придбання паркету не квапитися вивозити його зі складу, де він знаходиться в сприятливих умовах. Доцільно спочатку закінчити в будинку ремонтні роботи, що викликають підвищену вологість повітря (бетонні, штукатурні і т.д.), і тільки після цього доставити паркет у сухе і чисте приміщення, призначене для укладання.
Довговічність і зовнішній вигляд паркетного покриття в значній мірі визначається якістю основи для них. Ми пропонуємо 3 способи укладання масивного паркету:

A

Плита перекриття
Гідроізоляція
Лаги
Чернова підлога
Фанера ФСФ 18-21 мм на шурупах та клею 2-х компонентном.
Паркет на клею 2-х компонентном

Б

Плита перекриття
Гідроізоляція
Стяжка
Фанера ФСФ 12-15 мм на дюбелях та клею 2-х комоннентном
Паркет на клею 2-х компонентном

В

Плита перекриття
Гідроізоляці
Стяжка
Multimoll Vlies на клею 2-х комоннентном
Паркет на клею 2-х компонентном

Нагадуємо, що кожний з елементів підлоги повинний відповідати строгим критеріям, що відбиті в ДСТ, СНиП і DIN. Безпосередньо укладання паркету також вимагає визначених технологій, правил, якісних матеріалів і інструментів. Користуйтеся послугами тільки досвідчених професіоналів-паркетників.
Якщо наприкінці першого опалювального сезону десь з’являться мікрощілини або навіть щілини- це природно для натурального дерева.

 

Деякі рекомендації з монтажу підлоги:

Перед укладанням паркету, протягом не менш 14 діб витримаєте паркет у приміщенні, де завершені всі роботи з підвищеною вологістю, не знімаючи термоусадочну упаковку, забезпечивши в приміщенні вологість повітря в межах 40-60 % при температурі 18-25°С
Вимоги для бетонних основ згідно СНиП 3.04.01-87 , DIN 18202: вологість не більше ≤ 2% см , вимiрювати згiдно з карбiдовим методом, похибка по рівню не більш 2 мм на кожні 2 м.п. , міцність на стискання не менше 20 мПа. Перед укладанням паркету перевірте вологість, геометрію, сорт і колір паркету. Рекомендуємо ретельно оглянути дошку до початку монтажу. Дошки з видимими дефектами не підлягають рекламації після їхнього укладання.